Zyndram - Hart 1:2

8 kolejka sądecko-gorlickiej ligi okręgowej to wyjazd naszych zawodników do Łącka. Do Łącka z którym w maju b.r. przegraliśmy nieszczęśliwie 2:1 mogąc zapewnić sobie wówczas mistrzostwo wcześniej. W Łącku więc mieliśmy pewne rachunki do wyrównania.

W niedzielnym spotkaniu w naszych szeregach zabrakło J.Rybusa, P.Obrzuda, A.Bajdla.

Przewidywaliśmy że będzie to mecz walki i tak też było - duże zaangażowanie w grze obydwu drużyn było bardzo widoczne ale to Hart powinien w pierwszej połowie strzelić min.2 bramki i delikatnie zamknąć mecz. Najlepsze okazje mieli dwa razy P.Kociołek, M.Dobosz oraz K.Nowak ale piłka w pierwszej części gry nie chciała znaleźć drogi do bramki.
Drugą połowę zaczynamy fatalnie, w 47 min dośrodkowanie gospodarzy piłka niefortunnie odbija się od Macieja Hajdugi i wpada do bramki. W 61 min jednak następuje wyrównanie. Krótkie rozegranie rzutu rożnego między Połeciem a Gródkiem, ten drugi dośrodkowuje piłkę w pole karne gdzie z 5 metrów do bramki kieruje ją Michał Hajduga i mamy remis! Jest to drugi już gol w tym sezonie naszego prawego obrońcy! Hart szukał dalej swoich okazji a najlepsze z nich miał P.Kociołek ale znów brakowało postawienia kropki nad "i". W 90 min natomiast ten sam zawodnik "wbija gwóźdź do trumny" gospodarzy. Gródek podaje prostopadle do K.Nowaka, który podaniem po ziemi obsługuje "Kocioła" a ten strzela w krótki róg i dalej nam prowadzenie na minutę przed końcem doliczonego czasu gry! W ostatniej akcji meczu, rozpaczliwe dośrodkowanie Zyndramu o mało nie zamieniło się na gola ale jak to mówią "szczęście sprzyja lepszym".

Bramki:
47' Maciej Hajduga (sam)
61' Michał Hajduga (Gródek)
90' Kociołek (K.Nowak)

Hart: R.Hajduga, Michał Hajduga, Szabla, Kuźma, Maciej Hajduga, Zięcina(82 M.Kiełbasa), Połeć, Gródek, Nowak, Dobosz(75 Rosiek), Kociołek.

Sędzia: K.Budnik (KS Nowy Sącz)