3 punkty z Grybovią

Kolejny mecz w wykonaniu naszych zawodników i kolejny udany ! Tym razem podopieczni Trenera Koseckiego odprawili z kwitkiem zespół Grybovii. Ekipę Harta można ocenić za to spotkanie na "5" - bowiem strzelili oni 5 bramek, zachowali czyste konto i w pełni kontrolowali przebieg spotkania.

Zaczęło się już w 9 minucie kiedy podanie z głębi pola od Sławomira Zięciny przejął Paweł Kociołek, wygrał pojedynek z obrońcą gości i został sfaulowany. Do piłki ustawionej 11 metrów od bramki podszedł oczywiście Mateusz Dobosz i się nie pomylił. Był to trzeci kolejny mecz z rzędu Dobosza, w którym strzela minimum jednego gola. Później mimo kilku groźnych strzałów m.in. Połecia nie udało nam się podwyższyć rezultatu ale za to w 31 min świetne precyzyjne podanie Kociołka wykorzystał Adam Bajdel i mieliśmy już 2:0!
Po zmianie stron Hart szybko wziął się do pracy bo już w 50 min odbiór w środkowej części boiska Konrada Nowaka, podanie do Sebastiana Połecia, który obsługuje pięknym podaniem Pawła Kociołka a ten strzela w dalszy róg golkipera przyjezdnych! W 79 min kontratak gospodarzy, podanie Połecia w pole karne a Adam Bajdel z ostrego kąta pakuje futbolówkę do siatki! W drugiej połowie na placu gry  pojawili się Obrzud, Rosiek, P.Kiełbasa, M.Kiełbasa a zmienili oni odpowiednio Zięcine, Gródka, Kociołka, Bajdla. Ostatni głos należał oczywiście do nas a kropkę  nad "i" postawił Maciej Hajduga, który wykończył akcję Połecia i Dobosza.

Dobry mecz, dobry wynik, dobra gra i co najważniejsze kolejne 3 punkty trafiają na nasze konto!

Bramki:
10' Dobosz (karny)
31' Bajdel (Kociołek)
50' Kociołek (Połeć)
79' Bajdel (Połeć)
88' Maciej Hajduga (Dobosz)

Hart: Rybus - Michał  Hajduga, Gródek(C) (77' Rosiek), Szabla, Maciej Hajduga, Zięcina(55' Obrzud), Połeć, Nowak, Kociołek(80' P.Kiełbasa), Bajdel (81' M.Kiełbasa), Dobosz.