Zawisza pokonana

W spotkaniu wyjazdowym rozgrywanym w 6 kolejce sądecko-gorlickiej ligi okręgowej nasz zespół wygrał w Rożnowie 3:1.
Tego dnia w naszych szeregach brakowało m.in. Rybusa, Szabli, M.Kiełbasy.

Już w 2 minucie po podaniu Mateusza Dobosza swoją okazję miał Paweł Kociołek lecz źle uderzył piłkę. W pierwszych minutach to nasza drużyna miała optyczną przewagą gdzie swoje sytuacji niestety dla nas  marnowali Bajdel, Dobosz. W 14 minucie podanie Gródka do Macieja Hajdugi, dośrodkowanie, piłkę przejmuje Dobosz,  wydaje się że jest  faulowany gwizdek arbitra jednak milczy a w kuriozalny sposób zachowuje się stoper gospodarzy łapiąc piłkę w ręce po czym sędzia dyktuje rzut karny. Jedenastkę na gola zamienia niezawodny w tym elemencie Mateusz Dobosz. Kilka  minut później niepotrzebny faul w środkowej części 25 metrów od bramki co na bardzo ładnego gola zamienia zawodnik Zawiszy.

W drugiej  części gry nasze ataki nie ustały a gospodarze próbowali kontratakować. W 70 min Połeć zagrywa piłkę w pole karne, obrońca z Rożnowa dotyka piłkę rękę a jedenastkę na gola znów zamienia Mateusz Dobosz. Mimo że mieliśmy jeszcze kilka okazji w tym spotkaniu do udało nam się sfinalizować akcję bramkową dopiero w 89 minucie, Rosiek zagrywa po lewej  stronie do P.Kiełbasy a ten wystawia futbolówkę Sebastianowi Połeciowi, który "kończy" ten mecz.
Gospodarze kończyli spotkanie w 9. Najpierw w 85 min za faul na Kociołku kapitan miejscowych otrzymał drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę, później w 87 min za dyskusje z arbitrem oraz jego obrażanie młodych gracz Rożnowa w ciągu 15 sekund dostaje dwie żółte kartki.