Łużna wróciła przed ósmą

W 5 kolejce sądecko-gorlickiej ligi okręgowej podopieczni trenera Koseckiego podejmowali na własnym boisku drużynę Voyager Łużna. Było to pierwsze spotkanie obydwu drużyn w historii.

Lepiej mecz rozpoczęli goście, którzy w 4 minucie wyszli na prowadzenie po serii błędów naszego zespołu. Minutę później było już 1:1. Maciej Hajduga na lewej flance nawinął obrońcę gości, dośrodkował na głowę Bajdla a Adam z zimną krwią wykorzystał tą sytuację! Po upływie 11 minut wychodzimy na prowadzenie, dośrodkowanie Nowaka w pole karne, zgranie Zięciny do Połecia, który strzela po ziemi w lewy róg bramki. Kolejna akcja i kolejny gol. Prostopadłe podanie Sebastiana Połecia do Pawła Kociołka, który na wślizgu z 16 metrów przed wybiegającym bramkarze umieszcza piłkę w siatce. Ten sam zawodnik ponownie wpisał się na listę strzelców w 17 min. Wymiana kilku podań w środkowej części boiska, Michał Hajduga zagrywa piłkę za obronę do Kociołka, który strzałem z lewej nogi w dalszy róg podwyższa prowadzenie na 4:1.

W przerwie boisku opuścili Sławomir Zięcina oraz Marek Kuźma a w ich miejsce pojawili się Mateusz Dobosz i Paweł Obrzud.

W 50 min rzut rożny dla naszego zespołu, krótka wymiana piłki Dobosza z Gródkiem, ten drugi zagrywa na 16 metr do Połecia, który strzałem blisko ziemi pokonuje bramkarza Łużnej! Drugi gol Sebastiana i wynik to już 5:1. Wprowadzony w przerwie na boisko Mateusz Dobosz w 57 minucie strzela na 6:1 ! Po zamieszaniu w polu karnym najprzytomniej zachowuje się właśnie on, strzelając z lewej nogi pod poprzeczkę. Wynik końcowy w 70 minucie pięknym strzałem głową ustalił Konrad Nowak, który zamienił na bramkę świetne dośrodkowanie Szczepana Rośka! Był to pierwszy gol w lidze okręgowej naszego 17 latka!
Do końca wynik nie uległ zmianie!

Bramki:
4' goście
5' Bajdel (Ma.Hajduga)
11' Połeć (Zięcina)
14' Kociołek (Połeć)
17' Kociołek (Mi.Hajduga)
54' Połeć (Gródek)
57' Dobosz
70' K.Nowak (Rosiek)

Hart: R.Hajduga - Michał Hajduga (68' P.Kiełbasa), Kuźma (45' Obrzud), Szabla, Maciej Hajduga, Zięcina (45' Dobosz), Gródek(C), Połeć, Nowak, Bajdel (58' M.Kiełbasa), Kociołek (63' Rosiek)

Nasza drużyna, jako jedyna w tej kolejce jako gospodarz meczu wygrała swoje spotkanie.

Sokół Stary Sącz 0-1 Kolejarz Stróże 1 września, 16:00

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Nowy Sącz I (Nowy Sącz-Gorlice)
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. Dunajec Nowy Sącz 5 11 3 2 0 6-1 2 0 0 3-1 1 2 0 3-0
2. Skalnik Kamionka Wielka 5 10 3 1 1 9-5 1 1 0 3-2 2 0 1 6-3
3. Hart Tęgoborze 5 9 2 3 0 12-5 2 1 0 9-2 0 2 0 3-3 1 3 1 0 0 2-1
4. LKS Kobylanka 5 9 3 0 2 11-7 2 0 1 9-5 1 0 1 2-2 1 3 1 0 0 2-1
5. Kolejarz Stróże 5 9 3 0 2 14-7 1 0 1 7-4 2 0 1 7-3 2 0 0 0 2 2-4
6. Orzeł Wojnarowa 5 8 2 2 1 10-6 1 0 1 5-3 1 2 0 5-3 1 1 0 1 0 2-2
7. Zyndram Łącko 5 8 2 2 1 7-6 1 2 0 5-4 1 0 1 2-2 1 1 0 1 0 2-2
8. Grybovia Grybów 4 7 2 1 1 7-5 1 1 1 5-4 1 0 0 2-1 1 3 1 0 0 2-1