Uście pokonane! Kociołek bohaterem!

W ostatnim spotkaniu w rundzie jesiennej przed własnymi kibicami podopieczni trenera Bartłomieja Koseckiego wygrywają z Uściem Gorlickim 2:1 ! Gola na wagę 3 punktów w 90 minucie meczu strzelił Paweł Kociołek pięknym strzałem pod poprzeczkę!

Mecz dla nas rozpoczął się fatalnie bo już w 4 minucie za zagranie ręką na linii bramkowej z boiska wyleciał Maciej Hajduga a co za tym idzie goście mieli rzut karny, który wykorzystali za sprawą Pernala.

Kilka minut później świetne uderzenie specjalisty od rzutów wolnych Sebastiana Połecia i mamy 1:1 ! Mimo ataków i prób zawiązania akcji nie udało nam się strzelić gola decydującego.

Dopiero w 90 minucie świetne dośrodkowanie Rośka w pole a tam najprzytomniej zachowuje się Paweł Kociołek, który strzela na 2:1 ! I tym samym po bez zwycięstwa wygrywamy! To jest właśnie ta różnica gdy ma się w zespole klasowego zawodnika, który przebłyskiem geniuszu potrafi zdecydować o losach meczu!

Bramki:
5' Pernal (karny)
21' Połeć
90' Kociołek

5' czerwona kartka Maciej Hajduga