Przegrywamy z Sokołem

W ostatnim meczu rundy jesiennej sezonu 2019/2020 przegrywamy z Sokołem Stary Sącz w spotkaniu wyjazdowym 3:1. Jedynego gola dla ekipy z nad Jeziora Rożnowskiego zdobył Adam Bajdel.

Spotkanie toczone było w trudnych warunkach. Niska temperatura i padający deszcz na pewno nie rozgrzewały kibiców. Mimo to oba zespoły chciały grać ofensywnie.

W 23 minucie niestety dla nas Kociołek dostaje w odstępie minuty dwie żółte kartki co skutkuje wykluczeniem z dalszej gry. Minutę później gospodarze po zamieszaniu w polu bramkowym strzelają nam bramkę.
W 35 minucie Adam Bajdel po podaniu wracającego po zawieszeniu Kamila Gródka strzela przepięknie z lewej nogi nie do obrony dla golkipera Sokoła i mamy 1:1! Adam tego gola jak i cała drużyna zadedykowała nowo narodzonemu synowi naszego napastnika! Gratulacje dla szczęśliwych rodziców!
W drugiej części gry na boisku zabrakło już kontuzjowanego Połecia przy czym nasza gra ofensywna ewidetnie "siadła". Niestety w końcówce tracimy dwa gole po błędach i przegrywamy drugi raz w sezonie.