Remis w Zagórzanach

27 dnia października 2019 roku nasz zespół zremisował w Zagórzanach 1:1. Jedynego gola dla nas strzelił Mateusz Dobosz po asyście Macieja Hajdugi.

Mecz nie należał do łatwych ale od początku to my stwarzaliśmy lepsze sytuacje, które jednak nie zamieniały się na gole. Można już teraz powiedzieć że sami jesteśmy sobie winni że do przerwy nie schodziliśmy z kilkubramkowym prowadzeniem. Swoje okazje mieli Kociołek, Michał Hajduga czy też Rosiek, który uderzył w poprzeczkę.

W drugiej połowie dopinamy jednak swego a po akcji lewą stroną Macieja Hajdugi, Mateusz Dobosz uderza głową nie do obrony dla golkipera gospodarzy. Niestety powiela się schemat z pierwszej części gry a my znów nie potrafimy udokumentować przewagi i w 84 minucie tracimy gola na 1:1. Do końca meczu nic się nie zmieniło i kończymy to spotkanie remisem.

Bramki:
49' Dobosz (Maciej Hajduga)