Podział punktów z Kobylanką

W 12 kolejce sądecko-gorlickiej ligi okręgowej nasz zespół podzielił się punktami z drużyną LKS Kobylanki. Mecz czołowych drużyn ligi przyniósł troszkę emocji jednak sytuacji podbramkowych pod jedną czy drugą bramką nie było za dużo.

Hart z problemami kadrowymi w postaci braku Pawła Kociołka, Sebastiana Połecia i Kamila Gródka. Jednak skład desygnowany na ten mecz przez trenera Koseckiego z pewnością zdał test i jest to dobry prognostyk w przyszłość.

W pierwszej połowie swoją najlepszą okazję mieliśmy w 27 min kiedy to piłkę na połowie przeciwnika odzyskał Konrad Nowak podał do Adama Bajdla ale ten nieczysto uderzył w piłkę. Po drugiej stronie z rzutu wolnego uderzała Kobylanka ale w bramce świetnie interweniował Jakub Rybus.

Po przerwie gra dalej była twarda i żadna ze stron nie ustępowała. W 70 min podanie Szabli w stronę Mateusza Kiełbasy, błąd popełnia golkiper przyjezdnych a sędzia bez wahania wskazuje na wapno. Do piłki podszedł oczywiście niezawodny Mateusz Dobosz i pewnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce. Niestety dla nas w dość prostej sytuacji jaką był rzut rożny dla zespołu Kobylanki tracimy gola. Do końca wynik nie uległ już zmianie i oba zespoły zachowały status quo w ligowej tabeli.

Bramka:
70' Dobosz (Karny)
75' Kobylanka

Hart: Rybus, Maciej Hajduga, Kuźma, Szabla(C), Michał Hajduga, Zięcina, K.Nowak(76' P.Kiełbasa), Bajdel, Rosiek, M.Kiełbasa,Dobosz.

Sędzia: J.Cetnarowski (KS Nowy Sącz)