Remis w Kamionce

W 4 kolejce sądecko-gorlickiej klasy okręgowej mierzyliśmy się z zespołem Skalnika Kamionka Wielka.

Sam mecz mógł się bardzo podobać postronnym obserwatorom. Było w nim dużo walki, zaangażowania ale przede wszystkim sytuacji pod bramkami jednych i drugich. W 25 min strzał S.Nowaka dobija Maciaszek i gospodarze cieszą się z prowadzenia 1:0. Kilka minut  później przerzut Połecia do Michała Hajdugi, jego dośrodkowanie sprawiło młodemu bramkarzowi na tyle problemów że futbolówka trafiła do siatki i mieliśmy remis.

W drugiej połowie gra otworzyła się jeszcze bardziej bowiem oba zespoły chciały ten mecz wygrać za wszelką cenę. W 81 minucie prostopadłe podanie w nasze pole karne i Skalnik znów wychodzi na jednobramkowe prowadzenie. Tak to się często składa że byli zawodnicy w meczach ze swoimi byłymi kolegami często bywają "katami". Przykład Roberta Lewandowskiego i meczów Borussi z Bayernem. W tym meczu również mieliśmy podobną analogię. Adam Bajdel, wieloletni zawodnik Skalnika w 89 minucie po dośrodkowaniu Macieja Hajdugi, pięknym strzałem z lewej nogi wyrównuje stan meczu!

Bardzo ciekawy mecz określany mianem "hitu kolejki" i rzeczywiście, kibice zgromadzeni na trybunach nie mogli żałować przyjścia na stadion.

Bramki:
31' Samobójcza(Mi.Hajduga)
89' Bajdel (Ma.Hajduga)