Tomasz Szczepański zastąpi Bartłomieja Koseckiego

Zmiana warty na stanowisku trenera w Harcie! Tomasz Szczepański zastąpi Bartłomieja Koseckiego.

Po niemalże półtorarocznej przygodzie w roli trenera naszego Klubu decyzję o rezygnacji podjął trener Bartłomiej Kosecki.

Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo mu podziękować!
Za trud włożony w pracę z zawodnikami, jego zaangażowanie i podejście do obowiązków!
Jeśli możemy pozwolić sobie na nutkę własnej refleksji...
We wrześniu 2018 roku trener Kosecki ponownie został opiekunem naszego zespołu i było to jego drugie podejście w tej roli. Stwierdzenie że "dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi" w jego przypadku było nieprawdziwe. Hart pod jego wodzą grał piłkę ofensywną, przyjemną dla oka dla postronnego widza, momentami nawet z polotem. Ponad 100 bramek strzelonych w sezonie 18/19 ma we wcześniejszym zdaniu pokrycie. Nie skłamiemy że graliśmy najładniejszą piłkę w A-Klasie oraz jedną z lepszych w lidze okręgowej - nie jest to stwierdzenie surrealistyczne lecz opinia wielu postronnych obserwatorów. Bardzo dziękujemy Bartek Kosecki i życzymy Ci powodzenia w dalszej przygodzie trenerskiej! Dziękujemy w imieniu Zarządu, Zawodników i Kibiców!
"Pracuj w ciszy, niech Twoje wyniki robią hałas".

Nasz Klub nie pozostanie jednak długo bez szkoleniowca. Zarząd podjął decyzję że nowym trenerem zostanie Tomasz Szczepański.
Trener Szczepański bardzo długo związany był jako zawodnik m.in. z Sandecją Nowy Sącz a na ławce trenerskiej zasiadał długi czas m.in. w IV ligowej Barciczance Barcice a ostatnio również w IV ligowym Orkanie Szczyrzyc.
Ma też w swoim CV pracę z młodzieżą w Sandecji.
Witamy nowego trenera i życzymy jak najlepszych wyników oraz doskonałej współpracy z zawodnikami!